Відмінність сушарок Ezidri

Відмінність сушарок Ezidri 04.01.2017
Рано чи пізно перед усіма хліборобами постає питання: «Як позбутися кротів?». Боротьба з загарбниками в плюшевих шубках ускладнюється тим, що вони є дуже вмілими проектувальниками і землекопами (їх лабіринти сильно розгалужені в грунті на різних рівнях), а також мають винятковий слухом, незважаючи на практично повну відсутність зору. Про ваше наближення на ділянку кроти дізнаються ще до того, як ви побачите результати їхньої бурхливої ​​діяльності. Мета таких грандіозних розкопок - зовсім не рослини, а пошук в грунті хробаків, личинок, слимаків та іншої живності. Але від цього радісніше не стане, так як в результаті риття тунелів якраз і страждають вирощені з таким трудом овочеві та інші культури. І тоді доводиться шукати способи, як позбутися від кротів.

Як позбутися кротів гуманними способами


З огляду на те, що перебування крота на ділянці начебто приносить користь, багато хто не наважується боротися з цими звірками вже дуже радикальними способами. Як же вивести цього землекопа з городу?

Власники садових і дачних ділянок пропонують методи впливу, які можна умовно назвати механічними і психологічними:
• для того щоб позбутися від кротів, буває досить добре їх налякати. І не один раз, а влаштувати тривалу какофонію. Як уже згадувалося, ці звірята мають тонкий слух. Наявність на ділянці або на дачі постійного шумового подразника може дуже не сподобатися їм. Для цього використовують різноманітні тріскачки, порожні алюмінієві банки (хитаючись на вітрі, вони повинні битися в металевий предмет), пропелери та ін .;
• не забудьте про ультразвукові відлякувачі. Такий спосіб може виявитися досить ефективним, але дійсно якісний прилад коштує досить дорого. Помістивши пристрій на газоні або в саду, незабаром можна буде спостерігати припинення активності в грунті;
• беручи до уваги гостре природне нюх кротів, можна спробувати відлякати їх різними речовинами з їдким запахом. Не варто довіряти народним радам, які рекомендують розкладати шматочки тухлої риби або щось подібне в тунелі. Так ви тільки засмітити свою присадибну ділянку, а звір просто ізолює нору з неприємним йому об'єктом. Позбутися від кротів допоможуть спеціально призначені для цього кошти: приманки і димові шашки.
Використовуючи такі методи відлякування, потрібно врахувати, що ці розумні загарбники з вашої ділянки просто переберуться на довколишній. І адже ніхто не завадить сусідам точно так же спробувати їх позбутися.

Як позбутися кротів радикальними методами

Виробники і народні умільці пропонують різноманітні пастки. Як позбутися кротів з їх допомогою, вказано в інструкціях або в обговореннях на різних форумах в Інтернеті. Деякі зневірені господарі розкладають на ділянках отруєну приманку для гризунів. По-перше, зерна, на яких вона готується, не входять до раціону крота - він просто буде звертати на них свою увагу. А по-друге, таке «частування» небезпечно для домашніх вихованців і птахів. Зернова принада може виявитися ефективною в боротьбі з землерийкою. Її якраз часто приймають за крота (слепиша). Але землерийка - істинний вегетаріанець, цілеспрямовано займається знищенням врожаю. Ось вона якраз і може зацікавитися отруєними зернами.
Кожен господар сам вирішує, як позбутися кротів (сліпців). Іноді тварини добровільно покидають ділянку, але буває так, що і всі заходи виявляються марними - вони із завзятістю бульдозерів продовжують перекопувати грядки. Тоді вже всі кошти будуть хороші.
Новини