ЧОМУ КАРТОПЛЮ ПОТРІБНО КУПУВАТИ САМЕ У НАС

ЧОМУ КАРТОПЛЮ ПОТРІБНО КУПУВАТИ САМЕ У НАС 10.08.2018

     Виникає свідоме питання де саме купувати насіння посадкового матеріалу картоплі. Наша компанія «Бабусине Насіння» хоче вам запропонувати наше насіння картоплі, і інтерпретуват чому саме ми пропонуємо вам наше насіння для посадки та вирощування картоплі, як і для домашнього використання так і для реалізації її.

   Загальновідомий факт : без тісної взаємодії науки  й практики сучасне сільськогосподарське виробництво розвивати неможливо. Творче ж їх співробітництво дає змогу не просто успішно хазяйнувати, а піднести галузь на якісно новий рівень та вирощувати і посилювати нові сорти картоплі. Промовистим підтвердженням цього може бути досвід приватного підприємства «Бабусине насіння».  Приватне підприємство «Бабусине насіння» тісно співпрацює з багатьма науково-дослідними установами України.

   Наше підприємство дієво та прискіпливо слідкує за розвитком,врожайністю і стійкістю до різних видів картопляних хвороб.

   На сьогодні у нашому каталозі інтернет магазину  «Бабусине Насіння »можна купити різні,якісні та головне прогресивні сорти картоплі , ось декілька з них :

   Арізона – середньостигла, бульба біла, м’якуш світлий. Приємний зовнішній вигляд, що дає змогу використовувати як товарову, високі харчові якості. Стійкість до хвороб: ракостійкий, стійкість до стеблової нематоди і парші звичайної, високостійкий до іржавої плямистості бульб.

  Мадлен – рання, бульба біла, м’якуш жовтий. Харчового призначення, яка приємно здивувала за всіма показниками. Стійка до фітофторозу та альтернаріозу, стійкість до іржавої плямистості і притаманна стійкість до посухи.

   Доната -  середньостиглий сорт, бульба жовта. Високі харчові якості. Має достатньо гарний вигляд тому можна її використовувати як товарову картоплю. Висока стійкість до засухи, фітофторозу, нематоди. Має хорошу лежкість.

  Оркестра – середньостигла, бульба біла. Смак ідеально підходить як для перших страв, так і для смаження. Має високу харчову цінність. Стійка до фітофторозу та альтернаріозу.

   Іванківська – ранній сорт, бульба рожева, м’якуш кремовий. Смакові якості достатньо гарні, бульби не розварюються. Стійкість до хвороб : іржавої плямистості та нематоди. Достатньо висока стійкість до посухи.

  Не можливо всі сорти перерахувати котрі є у нас в одній статі, тому ви можете зайти у наш каталог сортів картоплі, переглянути та купити картоплю для власного розмноження.   А наші агрономи фахівці зможуть вам надати  пораду щодо до вибора  сорту картоплі.

   

  

Новини